Dobre oferty na przedszkole niepubliczne

Posted on 13 stycznia 2016  in Wasze Ogłoszenia

Państwo: Polska
Miasto: Psie Pole
Imię i nazwisko: Patryk Miłkowski
Kontakt mailowy: milkowskipatry@onet.pl
Opis:
Tylko coś takiego mnie interesuje, tylko czegoś takiego poszukuję. Dlatego jeżeli jesteście w stanie dostarczyć mi wszystkiego co najlepsze w tym zakresie, jeżeli jesteście w stanie przedstawić odpowiedniego rodzaju możliwości z waszymi obiektami przedszkolnymi, to nie pozostaje nic innego jak oczekiwać na najlepszego rodzaju pomysły, jak na najlepsze propozycje odnośnie kształcenia przedszkolnego naszych dzieci


Imię i nazwisko: Dagmara Basior
Treść:
Tylko i wyłącznie niepubliczne przedszkole Wrocław ALIS zaprasza wszystkich rodziców z dziećmi do tego aby zapoznali się w pełni z naszą ofertą. Decydując się na współpracę z naszym przedszkolem możecie mieć pewność, że uzyskacie dla nich wszystko co najlepsze. Proszę zatem o kontakt celem przedstawienia pełnej oferty, przygotowania wszystkiego co naprawdę jest najlepsze


Imię i nazwisko: Barbara Kamińska
Treść:
Zachęcam do działania, zachęcam do korzystania z odpowiedniego rodzaju usług przedszkolnych w niepublicznej placówce Zaczarowany Ołówek. Nasze przedszkole to połączenie doskonałej kadry przedszkolanek, do tego oczywiście doskonałe warunki pobytowe i niskie koszty miesięczne dziecka w przedszkolu